НОВИ НАМЕШТАЈ ОД СТРАНЕ МИНИСТАРСТВА ПРОСВЕТЕ

Ове школске године конкурисали смо у Министарству просвете за замену дотрајалог намештаја. По документацији коју смо смо поднели затражили смо намештај за четири учионице. Након спровођења поступка, Министарство просвете нам је изашло у сусрет и донирало 160 столица, 80 ђачких клупа и 4 наставничке катедре.

На овај начин успели смо да обновимо намештај који није мењан десетак година и који је био изузетно руиниран.

На јавној набавци учествоало је више понуђача. а као најјефтинији изабрана је понуда ДН Компаније из Прекодолца код Владичиног Хана, власника Ненада Величковића.

Велику захвалност дугујемо Министарству просвете на челу са Министарком просвете др Славицом Ђукић Дејановић, државном секретару господину Зорану Касаловићу, Сектору за ученички и студентски стандард и финансије.

Хвала у име деце и упошљених!